Patryk Trochimiak wygrywa w debiucie na zawodowym ringu

Jakub Zima

Były zawodnik Leone Imperium Boxing Wałbrzych, Patryk Trochimiak swój ostatni sezon w boksie olimpijskim zakończył drużynowym wicemistrzostwem kraju. W kuluarach dużo mówiło się o jego talencie i decyzji o przejściu na zawodowstwo. Dziś już jesteśmy po debiucie Patryka na zawodowym ringu. Jakie mamy wrażenia? Bardzo pozytywne!

Walka podczas Gali Boksu w Raszynie zapowiadana była, jako bardzo ciężki debiut. Przeciwko Trochimiakowi wystawiono Mykhailo Sovtusa. Mocnego boksera, którego trudno w ringu złamać. Były podopieczny Imperium wyszedł do walki mocno zmotywowany. Pojedynek był trudny. Raz szala zwycięstwa przechylała się na jedną stronę, raz na drugą.

Ostatecznie sędziowie, choć niejedno głośnie, orzekli, że lepszy był Patryk Trochimiak. Liczymy, że jest doskonały początek świetlanej kariery.

foto użyczone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Koszykówka: Górnik fenomenalny. Górnik nieustraszony. Górnik zwycięski

Są takie mecze, które pamięta się długo po ich zakończeniu. Ten przeciwko Sokołowi z Łańcuta zapamiętamy przede wszystkim z dwóch powodów. Fenomenalnej pierwszej kwarty i chwilach z końcówki spotkania, gdy drżeliśmy o wynik. Doskonałe pierwsze 10 minut gry podopiecznych trenera Łukasza Grudniewskiego dało wałbrzyszanom dużą przewagę. Fenomenalna atmosfera i aż […]