03/03/2021

Tak spędzamy święta: Marcin Domagała

Sportowy Wałbrzych przez cały rok żyje wydarzeniami sportowymi. Pokazujemy rywalizację na boiskach i na hali. Rozmawiamy z bohaterami tych wydarzeń. Wspólnie przeżywamy starty.

Teraz, gdy nadszedł czas Świąt Bożego Narodzenia, zapytaliśmy byłych i obecnych sportowców, trenerów, dziennikarzy, ludzi, dla których sport to nie tylko pasja, ale i sposób na życie: Czym są dla nich Święta? Jak je spędzają oraz co byłoby dla nich najlepszym prezentem gwiazdkowym?

Marcin Domagała (trener, Górnik Wałbrzych/Due Soccer Świebodzice)

Święta Bożego Narodzenia są czasem przemian, przemyśleń i postanowień. Dla mnie jest to czas rodzinnych chwil spędzonych w gronie najbliższych mi osób.

Święta spędzę w domu z moją najbliższą rodziną i te dni doceniam podwójnie po wypadku samochodowym, który miałem w tym roku i gdzie cudem przeżyliśmy. Cieszę sie jeszcze bardziej, że ten czas spędzimy z rodziną przy wspólnym stole w komplecie.

Najlepszym prezentem gwiazdkowym było by zdrowie dla całej rodzinny, a sportowo aby Górnik Wałbrzych jak najszybciej wrócił na piłkarski szczebel centralny w Polsce ponieważ kibicom tego klubu to się po prostu należy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.