08/03/2021

Sportowy Wałbrzych przez cały rok żyje wydarzeniami sportowymi. Pokazujemy rywalizację na boiskach i na hali. Rozmawiamy z bohaterami tych wydarzeń. Wspólnie przeżywamy starty.

Teraz, gdy nadszedł czas Świąt Bożego Narodzenia, zapytaliśmy byłych i obecnych sportowców, trenerów, dziennikarzy, ludzi, dla których sport to nie tylko pasja, ale i sposób na życie: Czym są dla nich Święta? Jak je spędzają oraz co byłoby dla nich najlepszym prezentem gwiazdkowym?

Julia Rzeczycka (siatkarka – Chełmiec Wodociągi Wałbrzych)

Święta to dla mnie magiczny i radosny czas, który przeznaczam przede wszystkim na wyjątkowe chwilę i wspólne kolędowanie z rodziną . Są to dla mnie niezwykle ważne momenty, które zapamiętam bardzo długo . Tradycją u nas jest żywa, duża choinka, którą zawsze chętnie ubieram z siostrą Judytą. Co roku nie może obejść się też bez wspólnego wyjścia na pasterkę.

Jedyne co mogę sobie życzyć na prezent gwiazdkowy to jak najmniej kontuzji, jak najwięcej sukcesów z siostrą w siatkówce , aby moi bliscy i ja byli zawsze zdrowi bo to jest najważniejsze oraz aby mój Klub i najlepsza DRUŻYNA odnosiła jak najwięcej zwycięskich meczów i uplasowała się jak najwyżej w tabeli 2 ligi siatkówki

zdjęcie użyczone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.