Tak spędzamy święta: Dobrosław Kowalski

Jakub Zima

Sportowy Wałbrzych przez cały rok żyje wydarzeniami sportowymi. Pokazujemy rywalizację na boiskach i na hali. Rozmawiamy z bohaterami tych wydarzeń. Wspólnie przeżywamy starty.

Teraz, gdy nadszedł czas Świąt Bożego Narodzenia, zapytaliśmy byłych i obecnych sportowców, trenerów, dziennikarzy, ludzi, dla których sport to nie tylko pasja, ale i sposób na życie: Czym są dla nich Święta? Jak je spędzają oraz co byłoby dla nich najlepszym prezentem gwiazdkowym?

Dobrosław Kowalski (rekordzista Guinnessa, prawnik – Jedlina Zdrój)

Święta nie mają dla mnie wymiaru religijnego, ale pielęgnuję i celebruję te uniwersalne wartości, które wiążą się z atmosferą tego okresu (zresztą tak jest przez cały rok). Kultywuję też większość “okołoświątecznych” tradycji.

Święta spędzę tradycyjnie w domu z rodziną

Chyba wszystko mam nie wiążę Świąt z prezentami

zdjęcie użyczone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Ruszamy z premierowym plebiscytem piłkarskim: To jest twoja chwila chwały!

W ciągu ostatnich kilku tygodni konsultowaliśmy z trenerami, piłkarzami, dziennikarzami innych mediów nominacje do I edycji plebiscytu piłkarskiego:TO JEST TWOJA CHWILA CHWAŁY. Nominacje miały zostać przyznane w kategoriach: BRAMKARZ, OBROŃCA, POMOCNIK, NAPASTNIK, MŁODZIEŻOWIEC, TRENER, ODKRYCIE, DRUŻYNA, MECZ i PIŁKARZ ROKU 2019! W dwóch multimedialnych kategoriach postanowiliśmy zdać się na własny […]