Ruszamy z premierowym plebiscytem piłkarskim: To jest twoja chwila chwały!

Jakub Zima 1

W ciągu ostatnich kilku tygodni konsultowaliśmy z trenerami, piłkarzami, dziennikarzami innych mediów nominacje do I edycji plebiscytu piłkarskiego:TO JEST TWOJA CHWILA CHWAŁY.

Nominacje miały zostać przyznane w kategoriach: BRAMKARZ, OBROŃCA, POMOCNIK, NAPASTNIK, MŁODZIEŻOWIEC, TRENER, ODKRYCIE, DRUŻYNA, MECZ i PIŁKARZ ROKU 2019! W dwóch multimedialnych kategoriach postanowiliśmy zdać się na własny gust nominując strzelców do NAJŁADNIEJSZEJ BRAMKI, a bramkarzy do NAJŁADNIEJSZEJ PARADY ROKU 2019.

Po otrzymaniu blisko 100 nominacji postanowiliśmy poddać, wybranych przez was kandydatów, internetowemu głosowaniu. Od dziś przez najbliższy tydzień pojawiać się będą kolejne ankiety do głosowania. Oddawać swoje głosy będzie można do końca stycznia 2020 roku.

 

One thought on “Ruszamy z premierowym plebiscytem piłkarskim: To jest twoja chwila chwały!

  1. Trochę dziwi brak bramkarza z Jedliny a jest np Pan Krynicki którego Unia tylko w tym sezonie straciła 51 bramek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

To jest twoja chwila chwały: Wybieramy bramkarza roku 2019

Po konsultacji z ludźmi związanymi ze środowiskiem piłkarskim, osoby, które otrzymały największą ilość nominacji poddajemy internetowemu głosowaniu. Potrwa ono do końca stycznia 2020 roku. Kandydatury można było typować biorąc pod uwagę rozgrywki z lig: Wałbrzyska Serie B, Wałbrzyska Serie A oraz Wałbrzyska Leauge O, w której obecnie występuje najwyżej notowana […]