04/03/2021

Po konsultacji z ludźmi związanymi ze środowiskiem piłkarskim, osoby, które otrzymały największą ilość nominacji poddajemy internetowemu głosowaniu. Potrwa ono do końca stycznia 2020 roku.

Kandydatury można było typować biorąc pod uwagę rozgrywki z lig: Wałbrzyska Serie B, Wałbrzyska Serie A oraz Wałbrzyska Leauge O, w której obecnie występuje najwyżej notowana w regionie drużyna.

W kategorii TRENER ROKU nominację uzyskali:

MARCIN MIŚKIEWICZ – trener, który przez rok pracy w Darborze wypracował styl, który czasem się podoba, za efektowność, czasem za efektywność. Jeśli zespół z Bolesławic będzie dalej podążać tym tropem, może pokrzyżować szyki chętnym do awansu.

MARCIN DOMAGAŁA – trener Górnika Wałbrzych próbuje biało-niebieskich wyprowadzić na prostą. Dzięki innowacyjnemu podejściu, systematycznej pracy, umiejętności tworzenia atmosfery efekty w dużej części są widoczne już w chwili obecnej.

DANIEL GANDERA – trener, który osiągnął coś, czego inni mogą mu pozazdrościć. Prowadził zespół, który w 2019 roku w lidze nie przegrał!!

ŁUKASZ WOJCIECHOWSKI – trener pracujący na dwóch frontach. Ratuje przed spadkiem z A klasy Zagłębie Wałbrzych i buduje zespół w III lidze kobiet. Kobieca drużyna skazywana była na pożarcie lwom. Po laniu od najlepszych, przyszły jednak lepsze wyniki.

MARCIN TRELA – zaliczył awans do Ligi Okręgowej, w której zespół Orła nieoczekiwanie zajmuje miejsce dające awans do IV ligi.

RADOSŁAW KWIATKOWSKI – trener, który wiosną dokonał cudu i doprowadził do utrzymania zespołu w Lidze Okręgowej, przystępując do rundy wiosennej z zaledwie 6 punktami. KS Zdrój sezon zakończył mając na koncie 34 punkty. Jesienią zespół z Jedliny w dalszym ciągu prezentuje się lepiej niż przeciętnie.

 

2 thoughts on “To jest twoja chwila chwały: Wybieramy trenera roku 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.