To jest twoja chwila chwały: Wybieramy odkrycie roku 2019

Jakub Zima 1

Po konsultacji z ludźmi związanymi ze środowiskiem piłkarskim, osoby, które otrzymały największą ilość nominacji poddajemy internetowemu głosowaniu. Potrwa ono do końca stycznia 2020 roku.

Kandydatury można było typować biorąc pod uwagę rozgrywki z lig: Wałbrzyska Serie B, Wałbrzyska Serie A oraz Wałbrzyska Leauge O, w której obecnie występuje najwyżej notowana w regionie drużyna.

W kategorii ODKRYCIE ROKU nominację uzyskali:

MICHAŁ KRYNICKI – napastnik grający w Unii Bogaczowice zaskoczył nas wszystkich swoją dynamiką w grze, łatwością w zdobywaniu bramek.

PATRYK KOWAL – jedno ze światełek w tunelu w drużynie Czarnych Wałbrzych. Nie spodziewaliśmy się tak równej dyspozycji, co w dużej mierze przyczyniło się do niespodzianek, jakimi w trakcie rozgrywek, uraczyła nas drużyna Czarnych.

PATRYK RZESZOTKO – pomocnik, o którym będzie  jeszcze głośno. Już dzisiaj jest porównywany do najlepszych w lidze. Wyróżniał się na tle swoich rywali, co szybko zostało zauważone i również przez rywali docenione.

KAMIL KUSKA – od jakiegoś czasu jeden z lepszych pomocników w lidze, został zauważony przez nominujących go trenerów. Dla jednych to nic nowego, dla innych wręcz zupełnie odwrotnie. Bez względu na motywy Kamil zasłużył na wyróżnienie.

 

One thought on “To jest twoja chwila chwały: Wybieramy odkrycie roku 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

To jest twoja chwila chwały: Wybieramy trenera roku 2019

Po konsultacji z ludźmi związanymi ze środowiskiem piłkarskim, osoby, które otrzymały największą ilość nominacji poddajemy internetowemu głosowaniu. Potrwa ono do końca stycznia 2020 roku. Kandydatury można było typować biorąc pod uwagę rozgrywki z lig: Wałbrzyska Serie B, Wałbrzyska Serie A oraz Wałbrzyska Leauge O, w której obecnie występuje najwyżej notowana w […]