Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

To jest twoja chwila chwały: Wybieramy odkrycie roku 2019

To jest twoja chwila chwały: Wybieramy odkrycie roku 2019

Po konsultacji z ludźmi związanymi ze środowiskiem piłkarskim, osoby, które otrzymały największą ilość nominacji poddajemy internetowemu głosowaniu. Potrwa ono do końca stycznia 2020 roku.

Kandydatury można było typować biorąc pod uwagę rozgrywki z lig: Wałbrzyska Serie B, Wałbrzyska Serie A oraz Wałbrzyska Leauge O, w której obecnie występuje najwyżej notowana w regionie drużyna.

W kategorii ODKRYCIE ROKU nominację uzyskali:

MICHAŁ KRYNICKI – napastnik grający w Unii Bogaczowice zaskoczył nas wszystkich swoją dynamiką w grze, łatwością w zdobywaniu bramek.

PATRYK KOWAL – jedno ze światełek w tunelu w drużynie Czarnych Wałbrzych. Nie spodziewaliśmy się tak równej dyspozycji, co w dużej mierze przyczyniło się do niespodzianek, jakimi w trakcie rozgrywek, uraczyła nas drużyna Czarnych.

PATRYK RZESZOTKO – pomocnik, o którym będzie  jeszcze głośno. Już dzisiaj jest porównywany do najlepszych w lidze. Wyróżniał się na tle swoich rywali, co szybko zostało zauważone i również przez rywali docenione.

KAMIL KUSKA – od jakiegoś czasu jeden z lepszych pomocników w lidze, został zauważony przez nominujących go trenerów. Dla jednych to nic nowego, dla innych wręcz zupełnie odwrotnie. Bez względu na motywy Kamil zasłużył na wyróżnienie.

 

To jest twoja chwila chwały: Wybieramy odkrycie roku 2019