Siatkówka: Derby dla podopiecznych trenera Olczyka

Kolejne zwycięstwo podopiecznych trenera Marka Olczyka, pokazuje doskonałą dyspozycję drużyny. W pierwszej partii wałbrzyszanki niemal zmiotły z powierzchni ziemi swoje rywalki. Doskonała gra na zagrywce. Jeszcze lepsza na siatce i ta emanująca od zespołu pewność siebie dała Chełmcowi doskonałe wejście w mecz.

Gospodynie w drugiej i trzeciej odsłonie, pokazały jednak, że są niezwykle groźne i bez względu na wszystko, nie należy ich lekceważyć. O tym jak trudno jest pokonać Polonię, przekonały się również wałbrzyskie siatkarki, które w drugim secie uległy rywalkom. Nieco zaskoczone obrotem sprawy, szybko wyciągnęły wnioski. Ciężki bój w trzeciej partii, przyniósł im nagrodę w postaci zwycięstwa.

Nastawione na twardą walkę w kolejnym secie, siatkarki Chełmca ponownie wskoczyły na wyższy level świadomości i ponownie zmiotły z powierzchni ziemi swojego rywala. Wygrana cieszy i napawa optymizmem przed kolejnym spotkaniem, które wałbrzyska drużyna rozegra 11 stycznia w Hali Wałbrzyskich Mistrzów. Przeciwnikiem Chełmca będzie Silesia Volley Mysłowice. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00.

Polonia Świdnica – Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 1:3 (14:25, 27:25, 21:25, 13:25)