Siatkówka: Juniorzy wciąż niepokonani!

Jakub Zima

Niepokonani siatkarze trenera Janusza Ignaczaka nadal nie znaleźli swojego pogromcy. Początek spotkania wskazywał jednak na zupełnie inne zakończenie.

Pomimo niezłej gry na siatce i dość pewnej zagrywce, szwankowało przyjęcie i gra blokiem. Na domiar złego, to właśnie siatkarze Spartakusa nader często stawiali skuteczny blok za co w nagrodę zwyciężyli w pierwszej odsłonie meczu.

Mobilizacja po porażce dała wałbrzyszanom wyjątkowo łatwe zwycięstwo w dwóch kolejnych odsłonach. Szybko i pewnie do 16 i 17 sprowadziło gości na ziemię. Zdecydowanie lepiej w tej fazie meczu funkcjonował blok i zagrywka. Na wyższą skuteczność wskoczyli również atakujący.

Goście próbowali jeszcze odwrócić losy spotkania w czwartej partii, ale i tym razem doskonała forma i konsekwentnie realizowanie założeń taktycznych dały Chełmcowi wygraną. Tym razem do 22 i w całym spotkaniu 3:1.

TS Chełmiec Wałbrzych – Spartakus Jawor 3:1 (20:25, 25:16, 25:17, 25:22)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Siatkówka: Derby dla podopiecznych trenera Olczyka

Kolejne zwycięstwo podopiecznych trenera Marka Olczyka, pokazuje doskonałą dyspozycję drużyny. W pierwszej partii wałbrzyszanki niemal zmiotły z powierzchni ziemi swoje rywalki. Doskonała gra na zagrywce. Jeszcze lepsza na siatce i ta emanująca od zespołu pewność siebie dała Chełmcowi doskonałe wejście w mecz. Gospodynie w drugiej i trzeciej odsłonie, pokazały jednak, […]