Siatkówka: Dobry występ Aqua Zdroju!

Jakub Zima

To był taki mecz, w którym gospodarze swoją grą ponownie zadowolili kibiców. Pewne zwycięstwo z przeciwnikiem, który potrafi zagrać bardzo dobre zawody musi zostać docenione. Pierwszy set pokazał moc Aqua Zdroju. W drugim to był już prawdziwy koncert gry miejscowej drużyny. W trzecim podopieczni trenerów Ignaczak – Fabiański postawili kropkę nad i.

Tak w wielkim skrócie można opowiedzieć o meczu, który budził duże zainteresowanie wśród siatkarskich kibiców. Wałbrzyska drużyna w tym sezonie dobrze radzi sobie na siatce i w polu zagrywki. Przy odpowiednio poukładanym przyjęciu w zasadzie nie ma sobie równych w lidze.

Dodatkowo mądra rotacja składem daje możliwości rozwoju młodym zawodnikom a świeżość tym starszym. Połączenie takiej mieszanki daje nadzieje na sportowy rozwój drużyny i w miarę możliwości szybki powrót do I ligi.

Aqua Zdrój Wałbrzych – Ziemia Milicka Milicz 3:0 (25:19, 25:16, 25:18)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Siatkówka: Chełmiec Wodociągi Wałbrzych niepokonany w 2020 roku!

Wałbrzyszanki grają w II lidze pierwszy sezon po awansie. Nikt nie przypuszczał, że będzie to sezon tak udany. Wspaniała seria zwycięstw trwa dalej. Tym razem ofiarą wojowniczek trenera Olczyka został Sobieski Oława. Rywalki wałbrzyskiej drużyny w Hali Wałbrzyskich Mistrzów wygrały. Na własnym parkiecie musiały uznać wyższość Chełmca. Sam mecz stał […]