Kolejna wygrana PWSZ-tki

Sportowy Wałbrzych: PWSZ Wałbrzych - Czarni Sosnowiec

AZS PWSZ Wałbrzych rozegrali kolejny sparing z FK Pardubice. Tym razem na stadionie w Świebodzicach kibice zobaczyli aż 7 bramek.

Początek meczu dobrze rozpoczął wałbrzyski zespół. Bramkę już na początku zawodów zdobyła Klaudia Fabova. Czeszkom udało się jednak wyrównać jeszcze przed przerwą i obie drużyny do szatni schodziły mając na koncie po jednej bramce.

W drugiej połowie spotkania wałbrzyszanki uzyskały delikatną przewagę optyczną. Z każdą minutą PWSZ tworzył sobie coraz więcej sytuacji podbramkowych. W końcu worek pękł i podopieczne trenera Jasińskiego zaczęły powiększać przewagę. W pewnym momencie zrobiło się aż 4:1.

Wysoki wynik zmącił trochę obraz gry. Czeszki zaczęły grać bardziej zdecydowanie i przede wszystkim skutecznie. Nie zdołały jednak doprowadzić do wyrównania. AZS PWSZ Wałbrzych pokonał ostatecznie FK Pardubice 4:3.

AZS PWSZ Wałbrzych – FK Pardubice 4:3 (1:1)
Fabova x2, Zawadzka, bramka samobójcza

PWSZ: Sapor – Szewczuk, Bosak, Ostrowska, Kędzierska, Cieśla, Głąb, Turkiewicz, Materek, Rapacka, Fabova