Kobiece Zagłębie po pierwszym sparingu

Jakub Zima

Zgodnie z umową piłkarska sekcja kobieca Zagłębia Wałbrzych pierwszy sparing przed rundą wiosenną, rozegrała w Jeleniej Górze z miejscowym Orlikiem. Gospodynie, które występują na poziomie II ligi, okazały się bardzo wymagającym przeciwnikiem. Grając na własnym terenie wygrały z III-ligowym Zagłębiem 10:0.

Wydawałoby się, że jest to wynik bardzo słaby, ale kiedy jednak porównamy wynik meczu pomiędzy drużynami z pojedynku rozegranego w 2019 roku, postęp jest widoczny. W zeszłym roku Zagłębie uległo niemalże dwukrotną różnicą goli.

ZAPRASZAMY DO SALONU ODZIEŻOWEGO MODA MĘSKA U GUTKA

Sztab szkoleniowy jest zdania, że małymi krokami osiągnięty zostanie poziom sportowy, który zadowoli także zasiadających na trybunach sympatyków drużyny.

Orlik Jelenia Góra – Zagłębie Wałbrzych 10:0

ZAPRASZAMY DO SALONU ODZIEŻOWEGO MODA MĘSKA U GUTKA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Siatkówka: Przed nami wyjątkowy Finał Dolnośląskiej Ligi Juniorów

Już w najbliższą niedzielę w Hali Wałbrzyskich Mistrzów kibice siatkówki będą mogli przeżyć niesamowite emocje w Finale Dolnośląskiej Ligi Juniorów. W ostatnim akcencie rozgrywek ligowych naprzeciw siebie staną dwie drużyny wałbrzyskiego Chełmca. Obie ekipy zapewniły sobie miejsce na podium. Co więcej, pierwsza drużyna Chełmca Wałbrzych jest również pewna wygranej w […]