26/02/2021

Młodzież Zagłębia w pełnym treningu

W trakcie okresu przygotowawczego do rundy wiosennej sezonu 2019/2020, większość zespołów pracuje już od pewnego czasu nad kondycją, przygotowaniem siłowym, wytrzymałością. Duża część drużyn pod swoim szyldem posiada zaplecze młodzieżowe. Postanowiliśmy, więc pokazać jak ten czas wygląda właśnie wśród młodzików, trampkarzy, juniorów czy tych jeszcze młodszych adeptów piłki nożnej.

Na pierwszy ogień poszło Zagłębie Wałbrzych. O systemie pracy w młodszych grupach wiekowych opowiedział nam kierownik drużyny Mariusz Pośledniak.

Najmłodsi pod kierunkiem Marcina Dymeckiego trenują 2 razy w tygodniu w hali przy Ulicy Chopina. W poprzednim tygodniu zagrali w roli gości na orliku przy ulicy Grodzkiej z FA Wałbrzych. W lutym zagrają 2 turnieje halowe i prawdopodobnie 2-3 sparingi – tłumaczy.

ZAPRASZAMY DO SALONU ODZIEŻOWEGO MODA MĘSKA U GUTKA

Z trampkarzami zajęcia prowadzi Przemysław Dobiega.

Tak samo jak Juniorzy młodsi trenują do Ferii na hali Lekkoatletycznej. Drużyna ta jednak rozegrała już turniej w Jaworze a teraz zagra w Sobotę w Toyota Wałbrzych na zaproszenie Futgol Czarny Bór. W następną Środę o godzinie 17:00 zagramy z trampkarzami Victorii Świebodzice. W ferie podobnie jak Juniorzy Przemek z drużyną przejdzie na treningi na boisko.

Juniorów pod swoją opieką ma Maciej Maciejczyk.

Juniorzy młodsi aktualnie trenują do Ferii na hali Lekkoatletycznej a od początku przerwy zimowej przejdą na obiekt przy Ulicy Ratuszowej. Drużyna ta również ma zaplanowane mecze sparingowe między innymi ze Śnieżnikiem Domaszków i Śląskiem Wrocław. Po dograniu szczegółów podamy informację o terminach.

ZAPRASZAMY DO SALONU ODZIEŻOWEGO MODA MĘSKA U GUTKA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.