American Football: Minersi ponownie poszerzają swoje szeregi

Jakub Zima

REKRUTACJA DO DRUŻYNY FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO W WAŁBRZYCHU WYSTĘPUJĄCEJ W DRUGIEJ LIDZE LFA! ROZPOCZNIJ SWOJĄ PRZYGODĘ Z FUTBOLEM OD TOTALNYCH PODSTAW.

27 i 29 STYCZNIA TRENINGI WYSTARTUJĄ OD TOTALNYCH PODSTAW, ABY KAŻDA NOWA OSOBA POZNAŁA TEN SPORT OD SAMEGO POCZĄTKU. NIE PRZEJMUJ SIĘ, ŻE NIE ZNASZ ZASAD – WSZYSTKO ZOSTANIE CI WYJAŚNIONE.

Dynamiczny sport, który przyciąga kolejne tysiące Polaków i ludzi na całym świecie. Poczuj się współczesnym Gladiatorem i trenuj Futbol Amerykański. Jedyne czego potrzebujesz to motywacji do treningów – resztę da się wytrenować! – zachęcają przedstawiciele klubu.

Do drużyny mogą dołączyć zawodnicy w wieku od 18 do 45 lat i od 60 do 150 kg wagi. Drużyna składać się musi z ok 40 wyszkolonych zawodników, a futbol to sport dla sportowców o różnej aparycji.

Jesteś ciężki – dołączysz do korpusu liniowych, którzy blokują lub przedzierają się przez chroniących przeciwników – bardzo fizyczne i kontaktowe pojedynki. Jesteś silny – twoim zadaniem będzie powalanie zawodników z piłką – bardzo kontaktowe pozycje. Jesteś szybki – twoim zadaniem będzie dostarczenie piłki na pole punktowe wykorzystując bloki kolegów z drużyny. Potrafisz łapać – twoim zadaniem będzie łapanie rzucanych piłek i przedzieranie się przez trzecią linie obrony – dodają trenerzy klubu Miners.

Treningi prowadzone przez 7 doświadczonych trenerów. Każdy zawodnik otrzymuje od klubu na czas treningów: – kask – naramiennik – strój treningowy – materiały treningowe.

Trening rekrutacyjny to wprowadzenie w świat futbolu. Podstawowe ćwiczenia, poznanie zasad i pierwsze futbolowe techniki. Trening zaplanowano na 29 stycznia – boisko sztuczne przy szkole podstawowej nr 26 przy ulicy Palisadowej na Podzamczu. Początek zajęć o godzinie 18:45.

Jeśli nie pasuje ten termin, bo jesteś w pracy i szkole, przyjdź za tydzień. Treningi odbywają się w każdy poniedziałek od 18:45 na hali lekkoatletycznej przy ul. Chopina na Nowym Mieście i w środy na boisku szkoły na ul. Palisadowej dodaje rzecznik prasowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Młodzież Zagłębia w pełnym treningu

W trakcie okresu przygotowawczego do rundy wiosennej sezonu 2019/2020, większość zespołów pracuje już od pewnego czasu nad kondycją, przygotowaniem siłowym, wytrzymałością. Duża część drużyn pod swoim szyldem posiada zaplecze młodzieżowe. Postanowiliśmy, więc pokazać jak ten czas wygląda właśnie wśród młodzików, trampkarzy, juniorów czy tych jeszcze młodszych adeptów piłki nożnej. Na […]