26/01/2021

American Football: Minersi ponownie poszerzają swoje szeregi

REKRUTACJA DO DRUŻYNY FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO W WAŁBRZYCHU WYSTĘPUJĄCEJ W DRUGIEJ LIDZE LFA! ROZPOCZNIJ SWOJĄ PRZYGODĘ Z FUTBOLEM OD TOTALNYCH PODSTAW.

27 i 29 STYCZNIA TRENINGI WYSTARTUJĄ OD TOTALNYCH PODSTAW, ABY KAŻDA NOWA OSOBA POZNAŁA TEN SPORT OD SAMEGO POCZĄTKU. NIE PRZEJMUJ SIĘ, ŻE NIE ZNASZ ZASAD – WSZYSTKO ZOSTANIE CI WYJAŚNIONE.

Dynamiczny sport, który przyciąga kolejne tysiące Polaków i ludzi na całym świecie. Poczuj się współczesnym Gladiatorem i trenuj Futbol Amerykański. Jedyne czego potrzebujesz to motywacji do treningów – resztę da się wytrenować! – zachęcają przedstawiciele klubu.

Do drużyny mogą dołączyć zawodnicy w wieku od 18 do 45 lat i od 60 do 150 kg wagi. Drużyna składać się musi z ok 40 wyszkolonych zawodników, a futbol to sport dla sportowców o różnej aparycji.

Jesteś ciężki – dołączysz do korpusu liniowych, którzy blokują lub przedzierają się przez chroniących przeciwników – bardzo fizyczne i kontaktowe pojedynki. Jesteś silny – twoim zadaniem będzie powalanie zawodników z piłką – bardzo kontaktowe pozycje. Jesteś szybki – twoim zadaniem będzie dostarczenie piłki na pole punktowe wykorzystując bloki kolegów z drużyny. Potrafisz łapać – twoim zadaniem będzie łapanie rzucanych piłek i przedzieranie się przez trzecią linie obrony – dodają trenerzy klubu Miners.

Treningi prowadzone przez 7 doświadczonych trenerów. Każdy zawodnik otrzymuje od klubu na czas treningów: – kask – naramiennik – strój treningowy – materiały treningowe.

Trening rekrutacyjny to wprowadzenie w świat futbolu. Podstawowe ćwiczenia, poznanie zasad i pierwsze futbolowe techniki. Trening zaplanowano na 29 stycznia – boisko sztuczne przy szkole podstawowej nr 26 przy ulicy Palisadowej na Podzamczu. Początek zajęć o godzinie 18:45.

Jeśli nie pasuje ten termin, bo jesteś w pracy i szkole, przyjdź za tydzień. Treningi odbywają się w każdy poniedziałek od 18:45 na hali lekkoatletycznej przy ul. Chopina na Nowym Mieście i w środy na boisku szkoły na ul. Palisadowej dodaje rzecznik prasowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.