Pływacki sukces Szafiru!!!

W miniony weekend odbyły się pierwsze zawody pływackie w 2020, w których udział wzięli zawodnicy UKS Szafir. Podczas dwudniowych zmagań o Puchar Wójta Gminy Osiecznica, wałbrzyscy reprezentanci z UKS SZAFIR wywalczyli aż 11 medal!

Cała reprezentacja wypracowała dużą progresje wyników. Osiągnięte życiówki pozwoliły drużynie cieszyć się z 5 złotych, 3 srebrnych i 3 brązowych medali. Absolutnym multimedalistą został 15-letni Michał Mrzygłód. Młody zawodnik wystartował w 5 konkurencjach. W każdej zdobył medal. W sumie na najwyższym stopniu podium stanął trzykrotnie. Raz zajął drugi i raz trzecie miejsce. Dodatkową nagrodą dla Michała było wyróżnienie dla najlepszego zawodnika imprezy.

Cztery medale w czterech startach zdobył 9-letni Mateusz Selent. Z jednym krążkiem starty skończyła Zofia Cikoto i Róża Garba. Anna Kołomańska zakończyła zawody na miejscu szóstym.