A klasa: Górnik wygrywa w sparingu z Victorią

Jakub Zima

Seniorzy MKS Victorii Świebodzice w okresie przygotowawczym przed rundą wiosenną sezonu 2019/2020, zmierzyli się z Górnikiem Wałbrzych. Spotkanie toczyło się pod dyktando biało-niebieskich. Podopieczni trenera Marcina Domagały próbowali narzucić swój styl gry. Biorąc pod uwagę moment, w którym znajdują się oba zespoły, należy pochwalić zaangażowanie zawodników.

Widoczny głód piłki sprawił, że mieliśmy sporą ilość sytuacji podbramkowych. Zarówno Górnik jak i Victoria mogły ten mecz zakończyć z większym bilansem bramkowym. W pierwszej odsłonie, bramkę wałbrzyscy piłkarze zdobyli tuż przed przerwą. Po zmianie stron Górnik podwyższa wynik dość szybko i spokojnie kontroluje mecz do końca.

Górnik Wałbrzych – Victoria Świebodzice 2:0 (1:0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Pływacki sukces Szafiru!!!

W miniony weekend odbyły się pierwsze zawody pływackie w 2020, w których udział wzięli zawodnicy UKS Szafir. Podczas dwudniowych zmagań o Puchar Wójta Gminy Osiecznica, wałbrzyscy reprezentanci z UKS SZAFIR wywalczyli aż 11 medal! Cała reprezentacja wypracowała dużą progresje wyników. Osiągnięte życiówki pozwoliły drużynie cieszyć się z 5 złotych, 3 […]