Siatkówka: Chełmiec zmiażdżył rywala!

Po porażce z Sokołem, siatkarki Chełmca chciały się odegrać i zdobyć komplet punktów. Rywalem była druga drużyna SMS PZPS Szczyrk.

Zaczęło się od doskonałej gry rywalek. Zaskoczone obrotem sprawy gospodynie długo dochodziły do swojego rytmu meczowego. Kapitalne zagrywki Małodobrej i Olczyk pozwoliły wałbrzyszankom zbliżyć się do siatkarek Szczyrku, ale wyjątkowo równo grające rywalki, pewnie zakończyły seta.

W drugiej odsłonie podopieczne trenera Olczyka, zagrały wybornie i wręcz zmiażdżyły swojego rywala. W drugim secie publiczność oklaskiwała przede wszystkim kapitalną grę Oliwii Łuszyńskiej.  Doskonała gra utrzymała się w secie numer trzy i cztery.

Świetny serwis, gra na siatce. Fenomenalna gra w obronie i co najważniejsze skuteczne ataki z pierwszego tempa pozwoliły Chełmcowi dokończyć dzieło. Wysokie wygrane do 14 i 13 szybko zakończyły mecz. MVP spotkania została wcześniej wspomniana Oliwia Łuszyńska.

MVP spotkania: Oliwia Łuszyńska

Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – SMS PZPS II Szczyrk 3:1 (22:25, 25:14, 25:14, 25:13)

Chełmiec: Druciak, Sobolewska, Olczyk, Judyta Rzeczycka, Gezella, Sławińska, Bojko (libero) oraz Łuszyńska, Małodobra, Gajczyk