Siatkówka: Kapitalna forma młodzików Chełmca!

Jakub Zima

Kończą się rozgrywki Dolnośląskiej Ligi Juniorów, ale na placu boju pozostali jeszcze młodzicy, którzy we Wrocławiu zainaugurowali walkę o medale w Dolnośląskiej Lidze Młodzika.

Siatkarze wałbrzyskiego Chełmca zmierzyli się z Gwardią Wrocław i IM Faurecia Volley Jelcz Laskowice. W pojedynku z wrocławską Gwardią oglądaliśmy trzysetową walkę i mimo wszystko dość pewne zwycięstwo naszych młodzików.

Chełmiec Wałbrzych – Gwardia Wrocław 2:1 (25:15, 16:25, 15:12)

G A L E R I A      Z      Z A W O D Ó W       W E      W R O C Ł A W I U

Dużo więcej emocji doświadczyliśmy w spotkaniu Chełmca z Volleyem. Kapitalny pierwszy set z grą na przewagi i niestety dość pechowym, dla wałbrzyskiej drużyny, zakończeniem. Pomimo tego wielka determinacja Chełmca sprawiła, że nasi siatkarze wrócili do domu z kompletem zwycięstw.

Chełmiec Wałbrzych – IM Faurecia Volley Jelcz Laskowice 2:1 (25:27; 25:15; 15:7)

zdjęcie użyczone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Górnik wygrywa z Włókniarzem

Górnik Boguszów Gorce rozegrał w Świebodzicach na boisku ze sztuczną nawierzchnią pierwszy mecz sparingowy. Rywalem Górnika był wyżej notowany Włókniarz Głuszyca. Mecz kontrolny wypadł dla Górnika bardzo pozytywnie. Piłkarze z Boguszowa Gorc wygrali 4:1. Wynik cieszy ale nie możemy zapomnieć, że jesteśmy zarówno my jak i nasi sparing partnerzy w […]