Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

A klasa: Górnik wygrywa z Włókniarzem

A klasa: Górnik wygrywa z Włókniarzem

Górnik Boguszów Gorce rozegrał w Świebodzicach na boisku ze sztuczną nawierzchnią pierwszy mecz sparingowy. Rywalem Górnika był wyżej notowany Włókniarz Głuszyca. Mecz kontrolny wypadł dla Górnika bardzo pozytywnie. Piłkarze z Boguszowa Gorc wygrali 4:1.

Wynik cieszy ale nie możemy zapomnieć, że jesteśmy zarówno my jak i nasi sparing partnerzy w okresie przygotowawczym. Jednak na obecną chwilę drużyna dobrze realizowała założenia taktyczne, a chwilami gra wyglądała bardzo dobrze. Głównym założeniem naszej drużyny w lidze będzie utrzymanie się przy piłce oraz konsekwentne i cierpliwe budowanie akcji, a tym samym spychanie przeciwnika do obrony. Już w tym meczu cierpliwość popłaciła gdyż do przerwy był wynik 0:0, a bramki padały dopiero w drugiej części gry. Konsekwencja i cierpliwość w tym meczu była zdecydowanie na plus. Mocno musimy jeszcze popracować nad dłuższym utrzymaniem się przy piłce bezpośrednio po odbiorze. Kolejnym widocznym plusem była w większości dokładność podań, co w lidze mocno zawodziło – podsumowali spotkanie przedstawiciele Górnika Boguszów Gorce.

A klasa: Górnik wygrywa z Włókniarzem

Wynik nie był ważny w tym spotkaniu lecz wybieganie i wypełnianie zadań taktycznych. Z tych dwóch aspektów można być zadowolonym a wynik … cóż przegraliśmy 1:4 ale przed nami jeszcze wiele treningów i spotkań kontrolnych. Już w następną sobotę kolejny rywalem będzie Darbor Bolesławice – ocenia mecz sztab szkoleniowy Włókniarza.

Górnik Boguszów Gorce – Włókniarz Głuszyca 4:1
Ciągło x3, Krawczyński –

zdjęcie użyczone

 

A klasa: Górnik wygrywa z Włókniarzem