Kolejna konfrontacja Zagłębia z Górnikiem

Jakub Zima

Kibice wałbrzyskiej piłki nożnej mogli zobaczyć kolejne starcie Górnika z Zagłębiem. Tym razem w wersji treningowej, ale nawet takie starcia przykuwają uwagę sympatyków obu drużyn.

W trakcie zajęć trenerzy podjęli decyzję o grze kontrolnej. Ten “wewnętrzny” sparing przyniósł dużo emocji. Na początku lepiej zaprezentowali się podopieczni trenera Łukasza Wojciechowskiego. Zielono-czarni, dwukrotnie pokonując bramkarza Górnika, szybko objęli prowadzenie.

ZAPRASZAMY DO SALONU ODZIEŻOWEGO MODA MĘSKA U GUTKA

W dalszej części gry do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy prowadzeni przez Marcina Domagałę. Ich przewaga w środku pola wystarczyła by rozmontować dość dobrze grającą drużynę Zagłębia. Ostatecznie biało-niebiescy wygrali ze swoim rywalem aż 5:2.

Górnik Wałbrzych – Zagłębie Wałbrzych 5:2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Koszykówka: Kotwica okazała się za ciężka

Górnik, pomimo starań, notuje czwartą porażkę w sezonie. Gospodarze tym samym udanie zrewanżowali się biało-niebieskim za dwupunktową porażkę w Aqua Zdroju. Kotwica niemal przez całe spotkanie grała pewniej w ataku. Pozwoliło to miejscowej drużynie dość skrupulatnie budować swoją przewagę. Słaba skuteczność z gry Górnikowi nie pomagała. Pierwszą kwartę wałbrzyszanie przegrali […]