04/03/2021

Siatkówka: Ćwierćfinałowy turniej na antenie Sportowego Wałbrzycha

Miło nam poinformować, że pokażemy państwu ćwierćfinałowy turniej o Mistrzostwo Polski w siatkówce juniorów. Zawody zaplanowano na 20-23 lutego. Wszystkie mecze odbędą się w Hali Wałbrzyskich Mistrzów.

W wałbrzyskim turnieju poza gospodarzem zawodów zobaczymy jeszcze cztery zespoły. Drużyny podzielono na dwie grupy. Pierwsza część zawodów wyłoni cztery najlepsze zespoły, które zmierzą się w sobotnich półfinałach. Mecze o poszczególne miejsca zaplanowano na niedzielę. Dwie najlepsze drużyny awansują do turnieju półfinałowego.

Szczegółowy harmonogram turnieju:

20 luty (czwartek)

17:00| Chełmiec Wałbrzych – MMKS Kędzierzyn Koźle (grupa A)

21 luty (piątek)

12:00| MMKS Kędzierzyn Koźle – Błękitni Ropczyce (grupa A)
15:00| Olimpia Sulęcin – Serbinów Biała Podlaska (grupa B)
17:30| Oficjalne otwarcie turnieju
18:15| Chełmiec Wałbrzych – Błękitni Ropczyce (grupa A)

22 luty (sobota) 

15:00| zwycięzca GR A – 2 miejsce GR B
18:00| zwycięzca GR B – 2 miejsce GR A

23 luty (niedziela)

10:00| 2 miejsce GR A – 2 miejsce GR B
12:00| zwycięzca GR A – zwycięzca GR B

Dwie najlepsze drużyny zagrają w turnieju półfinałowym.

TRANSMISJĘ OBEJRZĄ PAŃSTWO DZIĘKI!!

Wałbrzyska Fundacja Promocji i Rozwoju Sportu – Fundacja proponuje szeroki wachlarz usług związanych z promocją sportu. Organizuje imprezy sportowe. Prowadzi Platformę Wsparcia Klubów, gdzie jest możliwa opieka admnistracyjno-prawna. Pomaga w prowadzeniu transmisji z wydarzeń sportowych. Prowadzi szkolenia z zakresu przepisów sportowych, odpowiedniego żywienia, różnorodnych form treningów, umiejętnego oddychania, rozliczania finansowego oraz wielu, wielu innych. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kowalski Managment – Dobrosław Kowalski, podwójny Rekordzista Guinessa i prawnik zaprasza do współpracy wszystkie firmy i osoby prywatne. Duże doświadczenie na polu prawa gospodarczego, sportowego. Dobrosław Kowalski posiada uprawnienia mediatora. Jest też licencjonowanym managerem sportowym.

Salon Odzieżowy Moda Męska u Gutka – To u Gutka znajdziesz ubranie, które świetnie leży. Jest dobre gatunkowo i dodatkowo ma w sobie to coś, co przykuwa spojrzenie płci przeciwnej. W salonie u Gutka znajdziesz ubranie na każdą okazję. Ubierzesz się na randkę i na chrzciny. Na wycieczkę i na egzamin. Wprawne oko właściciela pozwoli ci dobrać odpowiedni rozmiar i styl. Serdecznie zapraszamy Hala przy ulicy Kusocińskiego stoiska: 11, 12, 79

Telefony u Kaliego – Szukasz miejsca gdzie naprawisz bądź kupisz telefon? Szukasz miejsca gdzie sprawisz sobie wspaniały zestaw gadżetów? Chcesz być obsłużony profesjonalnie przez prawdziwego fana sportu, który jest również otwarty na krzywdę innych, który bezinteresownie pomaga potrzebującym? Zapraszamy do salonu!

Kawiarnia “Pod Pretekstem” Art Cafe – Jedyne takie miejsce w Wałbrzychu, gdzie gość może stać się jednocześnie widzem, który obcuje bezpośrednio z artystą. Może z nim porozmawiać jak z przyjacielem. Zapraszamy na koncerty, kabarety, wystawy oraz wiele innych kulturalnych rozrywek

Bibliotheca Silesiana dr Renata Madziara – Jako praktyk – mama sportowca i instruktor dietetyki – wiem jak w naturalny sposób wspomóc wydolność organizmu. dr Renata Madziara Zadbaj mądrze o swoje zdrowie i kondycję. Serdecznie zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Zapewniamy, że warto!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.