Siatkówka: Remis po dwóch meczach

Aqua Zdrój Wałbrzych - Sobieski Żagań

W niedzielę górą byli wałbrzyszanie. W poniedziałek lepsi okazali się goście. W obu przypadkach mecze były bardzo emocjonujące. Kibice dwukrotnie szczelnie zapełnili trybuny Hali Wałbrzyskich Mistrzów i dwukrotnie zapewnili wspaniały doping.

Niedzielne szybkie zwycięstwo sprawiło, że wszyscy oczekiwali podobnego scenariusza w poniedziałek. Pierwszego seta po niesamowitej walce w końcówce na swoją korzyść przechylili goście z Żagania. Drugiego Sobieski wygrał z dość bezpieczną przewagą.

Przy stanie 2:0 w setach wałbrzyska hala odleciała. Doping pomógł podopiecznym trenera Janusza Ignaczaka uwierzyć w siebie. Lepsza gra na siatce i dobra zagrywka pozwoliły wałbrzyszanom wygrać seta do 21. Niestety w kolejnej partii goście z Żagania wrócili do swojego rytmu gry, który pozwolił im dokończyć mecz w czterech setach.\

MKS Aqua Zdrój Wałbrzych – Sobieski Żagań 1:3 (30:32, 18:25, 25:21, 20:25)

Stan rywalizacji 1:1. Gra się do 3 wygranych meczów. Kolejne mecze już 7 i 8 marca w Żaganiu.