21/01/2021

A klasa: Takiego prezentu się nie spodziewali

Niesamowitą akcję zorganizowali sympatycy Piłkarskiego Klubu Sportowego Górnik Wałbrzych. Mieć takich kibiców to skarb, a hasło „Górnik nigdy nie zginie”, nabiera zupełnie nowego wymiaru.

Grający w Wałbrzyskiej Serie A, Górnik został przez własnych kibiców obdarowany nowym kompletem strojów meczowych. Biorąc pod uwagę, że inicjatywa kibiców była utrzymywana w tajemnicy, śmiało możemy mówić o niespodziance. Przedwczesny Zajączek to komplet strojów zakupionych w całości przez kibiców. Koszulki stylizowane na stroje z lat poprzednich, nieco przypominające układ, w jakim występują reprezentanci Argentyny.

Biało-niebieskie pasy z czarnymi wstawkami, bardzo przypadły piłkarzom do gustu. Obiecali zagrać w nich już w pierwszym spotkaniu ligowym. Zespół, który bacznie przygotowuje się do startu rundy wiosennej ligi, już kilka razy był wspierany przez swoich fanów. Kibice złożyli się na transfer zawodnika, opłacali sędziów. Własnoręcznie przygotowali pod swoje potrzeby jedną z trybun stadionu przy ulicy Chopina.

Dodatkowo zorganizowali wspaniałą zbiórkę dla swojego kolegi, któremu bardzo potrzebne są pieniądze na operację ratującą życie. Rok w rok pomagają dzieciom z domów dziecka. Ich akcja – „Biało-Niebieski Mikołaj”, to już tradycja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.