03/03/2021

B klasa: Siedem goli w meczu Podgórza

Piłkarski sezon zbliża się wielkimi krokami. Już za niespełna trzy tygodnie do walki o ligowe punkty wybiegną praktycznie wszyscy nasi reprezentanci. Zanim to nastąpi, rozgrywane są ostatnie mecze kontrolne.

Z dużą ciekawością obserwowaliśmy rywalizację Podgórza Wałbrzych i Husarii Grzędy. Obie drużyny występują na poziomie klasy B, choć w dwóch różnych regionach. Samo spotkanie toczyło się w dość szybkim tempie. Zobaczyliśmy aż siedem bramek i jeszcze więcej sytuacji bramkowych.

Przegrana po zaciętym i bardzo dobrym meczu, który mógł się podobać kibicom. Dużo sytuacji bramkowych. Pierwsza połowa niemal bez błędu z naszej strony. Niestety w drugiej połowie oddaliśmy pola rywalom. Ci w ciągu 20 minut odmienili losy spotkania. Cóż… wynik nie zadowala, ale i nie martwi. Po dzisiejszej grze całej drużyny można pozytywnie patrzeć w przyszłość – mówili przedstawiciele klubu z Grząd.

W czwartym meczu kontrolnym pokonujemy przedstawiciela Jeleniogórskiej B klasy. Mecz wyrównany do ostatniego gwizdka, dużo ładnych bramek. Drużynie Husarii dziękujemy za dobrą jednostkę treningowa i życzymy powodzenia w lidze – komplementują rywala trenerzy Podgórza.

Podgórze Wałbrzych – Husaria Grzędy 4:3 (1:2)
Sysiak x2, Hertmanowicz, Kryska

Foto: użyczone FB Podgórze Wałbrzych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.