Ekstraliga: Pěkně vítáme Nikola!

Jakub Zima

Gdy do kadry AZS PWSZ Wałbrzych dołączyła Klaudia Fabova, cieszyliśmy się, że zespół wzbogacił się o klasową zawodniczkę. Tym razem szeregi wałbrzyskiej drużyny zasiliła reprezentantka Czech – Nikola Hladíková!

Wałbrzyski zespół boryka się z wąską kadrą. Niemal każde wzmocnieni jest na wagę złota. Kiedy więc dotarła do nas informacja, że piłkarką AZS PWSZ Wałbrzych została Nikola Hladíková, ucieszyliśmy się i natychmiast zaczęły się poszukiwania informacji na temat zawodniczki.

Nikola była u nas na testach, które utrzymywaliśmy w tajemnicy. Bardzo dobrze się na nich spisała i postanowiliśmy zaproponować jej grę w naszym klubie. Myślę, że jak tylko wkomponuje się w zespół, będziemy mieli z niej wiele korzyści – mówił trener zespołu Kamil Jasiński.

Nikola Hladíková jest reprezentantką młodzieżowej reprezentacji Czech. Występując w kadrze do lat 19, nabiera cennego doświadczenia na arenie międzynarodowej. Urodzona w 2001 roku, dołączyła do wałbrzyskiego klubu ze Slavii Praga. W ostatnim sezonie Nikola grała w barwach Dukli Praga, gdzie została wypożyczona. Może występować na pozycji ofensywnego pomocnika jednak najlepiej czuje się w linii ataku. Sztab szkoleniowy liczy, że najnowszy transfer podniesie rywalizację na tej pozycji.

zdjęcie użyczone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Weekend na antenie Sportowego Wałbrzycha

Już dzisiaj zaczynamy relację z półfinałowego turnieju siatkówki juniorów. Zwycięscy zawodów znajdą się w gronie ośmiu najlepszych drużyn w kraju. Dodatkowo pokażemy także inaugurację Centralnej Ligi Juniorek w Świdnicy, gdzie miejscowa Polonia zmierzy się z Kają Opoczno. Serdecznie zapraszamy! Related posts:SZS: Za nami eliminacje Licealiady w koszykówce chłopcówZa nami Świąteczny […]