05/03/2021

Gdy do kadry AZS PWSZ Wałbrzych dołączyła Klaudia Fabova, cieszyliśmy się, że zespół wzbogacił się o klasową zawodniczkę. Tym razem szeregi wałbrzyskiej drużyny zasiliła reprezentantka Czech – Nikola Hladíková!

Wałbrzyski zespół boryka się z wąską kadrą. Niemal każde wzmocnieni jest na wagę złota. Kiedy więc dotarła do nas informacja, że piłkarką AZS PWSZ Wałbrzych została Nikola Hladíková, ucieszyliśmy się i natychmiast zaczęły się poszukiwania informacji na temat zawodniczki.

Nikola była u nas na testach, które utrzymywaliśmy w tajemnicy. Bardzo dobrze się na nich spisała i postanowiliśmy zaproponować jej grę w naszym klubie. Myślę, że jak tylko wkomponuje się w zespół, będziemy mieli z niej wiele korzyści – mówił trener zespołu Kamil Jasiński.

Nikola Hladíková jest reprezentantką młodzieżowej reprezentacji Czech. Występując w kadrze do lat 19, nabiera cennego doświadczenia na arenie międzynarodowej. Urodzona w 2001 roku, dołączyła do wałbrzyskiego klubu ze Slavii Praga. W ostatnim sezonie Nikola grała w barwach Dukli Praga, gdzie została wypożyczona. Może występować na pozycji ofensywnego pomocnika jednak najlepiej czuje się w linii ataku. Sztab szkoleniowy liczy, że najnowszy transfer podniesie rywalizację na tej pozycji.

zdjęcie użyczone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.