05/03/2021

B klasa: Podgórze gotowe do walki o awans

Podgórze Wałbrzych w pełni przygotowań do startu rozgrywek rundy wiosennej sezonu 2019/2020. W piątym już spotkaniu towarzyskim wałbrzyszanie zmierzyli się z przedstawicielem jeleniogórskiej klasy B.

Włókniarz Chełmsko Śląskie jest zespołem, który od dłuższego czasu prezentuje swój unikatowy styl, który wielu rywalom sprawia sporo problemu.

W piątym meczu kontrolnym remisujemy z przedstawicielem jeleniogórskiej B klasy, 4:4. W dzisiejszym meczu trener Majewski miał do dyspozycji 16 zawodników w tym 3 bramkarzy mówią przedstawiciele wałbrzyskiej drużyny.

Klub Piłkarski Podgórze Wałbrzych jest obecnym liderem rozgrywek Wałbrzyskiej Serie B. Swojego najgroźniejszego konkurenta do awansu, Zielonych Mokrzeszów, wyprzedza jednak zaledwie o punkt. Nad AKS II Strzegom, trzecią drużyną w tabeli, ma dwa punkty przewagi. Warto jednak zwrócić uwagę, że Podgórze jest jedyną drużyną w lidze, która nie zaznała jeszcze porażki.

W pierwszej kolejce drużyna prowadzona przez trenera Majewskiego miała zagrać na własnym boisku z Nysą Kłaczyną. Tydzień później do Wałbrzycha miał przyjechać AKS II Strzegom. Ze względu na opóźnienie startu rozgrywek, pierwszy gwizdek usłyszymy dopiero w ostatni weekend marca. Jeśli zostanie zachowany porządek zapisany w terminarzu, na pierwszy ogień pójdą rezerwy IV-ligowego AKS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.