Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Piłka nożna: Murawa na Gwarku w coraz lepszym stanie

Piłka nożna: Murawa na Gwarku w coraz lepszym stanie

Trochę pozytywnych wieści napłynęło do nas z klubu piłkarskiego Gwarek Wałbrzych. Sztab szkoleniowy klubu cieszy się z prac jakie wykonała na płycie boiska.

Może w obliczu całych otaczających nas wydarzeń nie jest to najważniejsze, ale życie w pewnych jego obszarach biegnie dalej. Nie zapominajmy oczywiście o higienie i przestrzeganiu zaleceń Ministerstwa Zdrowia ale...– przedstawiciele klubu dzielą się wiadomościami z postępów prac.

Piłka nożna: Murawa na Gwarku w coraz lepszym stanie Piłka nożna: Murawa na Gwarku w coraz lepszym stanie Piłka nożna: Murawa na Gwarku w coraz lepszym stanie Piłka nożna: Murawa na Gwarku w coraz lepszym stanie Piłka nożna: Murawa na Gwarku w coraz lepszym stanie Piłka nożna: Murawa na Gwarku w coraz lepszym stanie Piłka nożna: Murawa na Gwarku w coraz lepszym stanie Piłka nożna: Murawa na Gwarku w coraz lepszym stanie Piłka nożna: Murawa na Gwarku w coraz lepszym stanie Piłka nożna: Murawa na Gwarku w coraz lepszym stanie Piłka nożna: Murawa na Gwarku w coraz lepszym stanie Piłka nożna: Murawa na Gwarku w coraz lepszym stanie Piłka nożna: Murawa na Gwarku w coraz lepszym stanie Piłka nożna: Murawa na Gwarku w coraz lepszym stanie Piłka nożna: Murawa na Gwarku w coraz lepszym stanie

zdjęcia użyczone

Piłka nożna: Murawa na Gwarku w coraz lepszym stanie