COViD-19: Treningi online w innych godzinach

Jakub Zima

Zniesiony został zakaz przemieszczania się i przebywania w miejscach publicznych. Otwarty jest również wstęp do lasów, parków z wyłączeniem placów zabaw. Do tego coraz cieplejsze dni zachęcają do przebywania na świeżym powietrzu. Dlatego po konsultacjach z prowadzącymi zajęcia online oraz prośbami uczestników zajęć, Aqua Zdrój od poniedziałku zmienia godziny bezpłatnych live stremów na kanale FB Aqua Zdrój.

Nowa godzina to 20.00 i widzimy się tam codziennie w dni robocze. Przypominamy, że od trzech tygodniu również w dni robocze działają na fanpage AquaZdroju bezpłatne lekcje WF dla dzieci ze szkół podstawowych. Start o godzinie 11.00piszą organizatorzy.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stron Aqua Zdroju, największego kompleksu turystyczno-sportowego w Sudetach, tam dowiecie się o innych wydarzeniach, jakie proponuje Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua- Zdrój.

źródło: Aqua Zdrój

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

W pogoni za piłką: Historia z barażem w tle

Historia z barażem w tle Trudne czasy, z jakimi nam wszystkim przyjdzie się zmierzyć w nadchodzących miesiącach, zapowiadają się jak film grozy, którego zakończenie, niekoniecznie musi przynieść hollywoodzkie szczęśliwe zakończenie. Jak poradzą sobie z tym tematem wałbrzyskie kluby? Cytując klasyka gatunku „… są takie sprawy, które się fizjonomom nie śniły”. […]