02/03/2021

Biegi: Półmaraton Toyota Wałbrzych – ostatnia szansa na pakiet startowy!

Chociaż imprezy z maja zostały odwołane, a niektórzy organizatorzy z późniejszych imprez też przenoszą lub odwołują biegi, Wałbrzych trwa przy swoim – biegniemy w centrum naszego zielonego miasta w czwartą niedzielę sierpnia. Aby pobiec trzeba się zgłosić, można to zrobić przez nasza stronę w zakładce „Półmaraton” lub na www.datasport.pl. I skorzystać z promocji – jeszcze tylko przez 3 dni! – najniższej opłaty startowej. Do końca kwietnia wynosi ona 60 zł dla naszych gości spoza Wałbrzycha oraz 40 zł dla wałbrzyszan.

Zapisujcie się, dokonujcie opłaty. Jak będą biegi w sierpniu będziecie mieć swoje święto i szansę wygrania bardzo atrakcyjnej nagrody – toyota aygo! Gdyby jednak ze względu na pandemię naszych biegów na dystansach 21 i 10,5 km nie było to oddamy Wam pieniądze.

Nic więc nie ryzykujecie, a korzystacie z promocji najniższej opłaty startowej! Można już biegać, można biegać po parkach i lasach. Trenujcie, uważajcie na suszę. Widzimy coraz więcej biegaczy na wałbrzyskich szlakach i ścieżkach. To dobry znak i coraz większa szansa, że 23 sierpnia spotkamy się na Placu Magistrackim i Rynku w Wałbrzychu!

źródło: Półmaraton Wałbrzych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.