E-Sport: Mistrzostwa Europy w Szczawnie

Jakub Zima

Nie gramy na trawie, a jednak w naszej okolicy dzieje się bardzo dużo. Już niedługo na wirtualnych boiskach, w międzynarodowej imprezie, zobaczymy przedstawicieli z naszego podwórka!

Mineralni, jako jedyna drużyna z Polski, weźmie udział w Mistrzostwach Europy Drużyn Polonijnych, w grze FIFA 20 na konsoli Xbox One.

– Zgłosiliśmy swoją gotowość udziału w Mistrzostwach, a organizator, czyli klub The Eagle Football Club, przyznał nam miejsce w tych prestiżowych rozgrywkach, których ambasadorami są znane postacie zarówno w środowisku piłkarskim, jak i e-sportowym – cieszą się przedstawiciele klubu ze Szczawna Zdroju.

W turnieju MKS Szczawno Zdrój będzie miał okazję zmierzyć się między innymi z takimi drużynami jak: FC Polonia Berlin, FC Polonia Hamburg, FC Polska Aberdeen, czy Manchester Polonia FC.

Ambasadorem turnieju został Marcin “MRN” Szczes, znany w Polsce zawodnik FIFA, zwycięzca I Edycji Ekstraklasa Games. Dorównać mu spróbuje reprezentant MKSu, uczestnik tegorocznej #eBekstraklasA, Tobiasz Skura.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Piłka nożna: Rewolucja w IV lidze

Szykują nam się duże zmiany, które sprawią, że rozgrywki IV-ligowe w nowym sezonie będą prawdziwym maratonem piłkarskim, z którym zapewne nie wszyscy sobie poradzą. Zakładając, że obecny sezon zostanie zakończony przy zielonym stoliku i nie będą obowiązywały spadki, ale uwzględnione zostaną awanse, IV liga w sezonie 2020/2021 będzie w sumie […]