Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

Aktywni Pozytywni – od dziś startują zapisy, od jutra treningi

Aktywni Pozytywni – od dziś startują zapisy, od jutra treningi

„Aktywni Pozytywni” to prawdopodobnie jedyny w kraju na ten moment projekt treningów na stadionach przygotowany przez zespół Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua Zdrój z myślą o mieszkańcach Wałbrzycha, których aktywność fizyczną ograniczyły obostrzenia wynikające z obecnej sytuacji epidemiologicznej. Zapisy na najbliższe treningi ruszyły już dziś, a pierwsze zajęcia startują od jutra.

Różnorodna oferta treningów, jaką przygotował zespól Aqua Zdroju, pozwoli na zaktywizowanie, jak największej liczby dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych do aktywności fizycznej po blisko dwumiesięcznej przerwie. Treningi prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę, na co dzień pracującą w Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua Zdrój. Będą wspaniałą okazją dla wszystkich, którzy chcą poprawić sprawność, siłę i kondycję fizyczną oraz odbudować swoją psychofizykę.

Każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Oprócz najpopularniejszych sportów drużynowych, takich jak siatkówka czy koszykówka, Aqua Zdrój przygotował również zajęcia na rowerach, fitness, pływanie „na sucho”, zajęcia lekkoatletyczne, czy długo wyczekiwane treningi siłowo-wytrzymałościowe.

Wszystkie treningi są bezpłatne, odbywać się będą na zewnętrznych obiektach kompleksu, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. W dużej mierze realizacja zajęć uzależniona będzie od warunków pogodowych, oraz zainteresowania mieszkańców Wałbrzycha. Liczymy jednak, że odzew będzie duży, dlatego planujemy w kolejnych tygodniach zwiększać liczbę i częstotliwość zajęć.

Więcej informacji: http://aqua-zdroj.pl/aktywni-pozytywni/

Aktywni Pozytywni – od dziś startują zapisy, od jutra treningi