Sportowy Wałbrzych

JEDYNY TAKI PORTAL W MIEŚCIE

IV liga: Orzeł się wzmacnia!

A klasa: Orzeł odprawił brazylijską nawałę z kwitkiem
Orzeł Lubawka po awansie do IV ligi zamierza uzupełnić braki kadrowe. Na ten moment mamy oficjalne potwierdzenie dwóch transferów, na dwóch newralgicznych pozycjach.
Zmiany przede wszystkim dotkną pozycji bramkarza. Buty na kołku zawiesił bramkarz, który dał drużynie awans z Wałbrzyskiej Serie A do Ligi Okręgowej. Z popularnym Gruchą, Orzeł mierzył wysoko. Dzisiaj ulubieniec publiczności będzie dopingował swoich kolegów już z wysokości trybun. W zeszłorocznych zmaganiach Damian Michno o pozycję numer jeden rywalizował z Marcinem Malczewskim. Ostatecznie Malczewskiemu skończyło się wypożyczenie i trzeba było szukać następcy. Nieoczekiwanie do drużyny dołączył Damian Gałek!
– Chciałem grać w rezerwach. Podpatrywać zawodników z pierwszej drużyny. Prezes i trener Orła stwierdzili, że widzą mnie wyłącznie w pierwszej drużynie. Pomyślałem, że spróbujęmówi były bramkarz Zagłębia.
Kolejnym wzmocnieniem Orła będzie środkowy pomocnik rodem z Brazylii. Na tej bardzo newralgicznej pozycji grać będzie 21-letni Edison Matheus Sousa Costa. Nowy nabytek występował wcześniej na boiskach w Portugalii i Ukrainy. W ostatnim sezonie oglądaliśmy go w barwach Nysy Kłodzko.

Władze klubu z Lubawki potwierdzają również, że trwają rozmowy z innymi zawodnikami. W zespole wszyscy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że chcąc utrzymać wysoką dyspozycję w lidze, kadra musi być jeszcze bardziej wyrównana.

IV liga: Orzeł się wzmacnia!