27/01/2021
Problemy z jakimi ostatnio borykała się Unia Jaroszów sprawiły, że władze klubu postanowiły zgłosić zespół do Klasy B, by tym samym odbudować drużynę. Poniżej przedstawiamy oświadczenie Zarządu Klubu.
Zarząd Klubu JKS UNIA Jaroszów informuje, iż w nowym sezonie 2020/2021 drużyna seniorów została zgłoszona do rozgrywek o mistrzostwo klasy “B”.
Bieżąca sytuacja nie pozwala naszej drużynie na udział w rozgrywkach o mistrzostwo “A”-klasy a decyzja o zmianie klasy rozgrywkowej nie była decyzją łatwą i bardzo dobrze przemyślaną. Informujemy również, iż deczyja nie jest związana z sytuacją finansową Klubu. Kondycja finansowa Naszego Klubu jest stabilna pozwalająca na osiąganie wyższych celów. Związane jest to jednak z zaangażowaniem społecznym dającym satysfakcję dla wszystkich a nie jedynie dla kilku osób…
Obecnie przed drużyną dużo pracy oraz zaangażowania aby odbudować drużynę i powrócić na boiska A-klasy silniejszym.
Z poważaniem
Zarząd Klubu.
To sprawia, że nie zobaczymy w najbliższym sezonie w Wałbrzyskiej Serie A, drużyny z Jaroszowa. Mamy jednak nadzieję, że podobnie jak Podgórze Wałbrzych, Unia szybko do nas wróci. Powodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.