Kobiecy futbol: Monika Kędzierska wróciła do Szczecina

Jakub Zima

Nie ma dnia żeby nie docierały do nas kolejne informacje na temat AZS PWSZ Wałbrzych. Tym razem z małym opóźnieniem, ale informujemy o kolejnym transferze z klubu. Do Szczecina wróciła Monika Kędzierska!

Grająca na pozycji bocznego obrońcy zawodniczka wraca do Olimpii po kilku latach gry w innych zespołach. Piłkarka grając dla wałbrzyskich kibiców nigdy nie odpuszczała. Wielokrotnie można było słyszeć brawa po jej akcjach. Uniwersalna gra Moniki pozwalała być spokojnym nie tylko o defensywę, ale też o poczynania ofensywne zespołu.

Monika Kędzierska w meczu przeciwko Czarnym Sosnowiec

Po roszadach w poprzednim roku, Kędzierska stała się filarem obrony AZS PWSZ. W nowym rozdaniu zobaczymy ją w barwach Olimpii Szczecin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Siatkówka: Polki w Aqua zagrają z Czeszkami!

W ostatnich dniach dotarła do nas miła informacja o dwóch spotkaniach kobiecej siatkarskiej reprezentacji Polski, która w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Aqua-Zdrój zmierzy się z Czechami. Wielkim minusem towarzyskiej rywalizacji będzie zakaz udziału publiczności w wydarzeniu. Mecze będzie jednak można obejrzeć w Polsat Sport. Zaplanowane spotkania: 30.06|Polska – Czechy|g. 20:30 01.07|Polska – […]