Sparingi: Victoria wciąż jest niepokonana

Jakub Zima

Przygotowująca się do startu w Lidze Okręgowej Victoria Świebodzice, zmierzyła się w meczu kontrolnym z Olimpią Kamienna Góra. Ciekawe i bardzo dynamiczne spotkanie kibice oglądali niemalże przez 90 minut gry.

Pierwszego gola w spotkaniu zdobyli goście. Victoria wyrównała po uderzeniu z rzutu karnego Pawła Grzesiak. Po kilku dobrych fragmentach gry, prowadzenie gospodarzom dał Tomasz Rutkowski. Olimpia doprowadziła jeszcze do wyrównania, ale później już na boisku lepiej radzili sobie podopieczni trenera Daniela Gandery.

Ponowne prowadzenie Victorii dał Dominik Woźniak, na 4:2 podwyższył Dima. Goście zmniejszyli jeszcze rozmiary porażki, ale na doprowadzenie do remisu nie mieli już sił.

Victoria Świebodzice – Olimpia Kamienna Góra 4:3
Grzesiak, Rutkowski, Woźniak, Dima –

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

W przyszłości telefon może przetestować nas na obecność koronawirusa

Telefony komórkowe to dziś wielofunkcyjne urządzenia, dzięki którym można oglądać filmy, robić zdjęcia, przeglądać strony internetowe, w tym ranking kasyn. Producenci starają się wprowadzać coraz to nowsze innowacje i aplikacje lub gry ruletka online, które zwiększają możliwości telefonów. Coraz częściej mówi się o tym, że w przyszłości telefon może przetestować […]