Kolarstwo: Za nami Grand Prix MTB w Walimiu

Jakub Zima

Pasjonatom wyścigów rowerowych nie straszna żadna pogoda. W sobotę. 11 lipca 2020 r., prawie 400 uczestników wzięło udział w zawodach XCO 2 Eliminacji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży MTB XC w Walimiu.

Wśród uczestników wystartowali czołowi Polscy zawodnicy w kategorii elita, reprezentujący Volkswagen Samochody Dostawcze MTB Team. Zwycięstwa odnieśli Aleksandra Podgórska, Filip Helta i Krzysztof Klimek. Świetnie przygotowana przez organizatorów trasa, przez  którą przebiegały zawody,  była bardzo wysoko oceniona przez zawodników.

– Trasa w Walimiu jest jedną z najlepszych w Polsce. Dodam, że jest oznakowana i utrzymywana przez cały rok. Walim ma potencjał na dobry międzynarodowy wyścig – mówił Filipa Helta.

źródło: UG Walim

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Oszczędzanie pieniędzy. Typowe błędy początkujących

Często się zdarza, że poprzez ruletkę, darmowe gry w kasynach z bonusami bez depozytu wygrywamy daną sumę pieniędzy. Niestety wiele osób w ogóle nie oszczędza takich środków lub robi to w niewłaściwy sposób. Postanowiliśmy w związku z tym przyjrzeć się temu, jakie typowe błędy w oszczędzaniu popełniają początkujący. Cel oszczędzania […]