Sparingi: Remis w Witkowie

Jakub Zima

Podopieczni trenera Daniela Gandery zagrali kolejny mecz kontrolny. Victoria ponownie zmierzyła się z Gromem Witków. Tym razem mecz był dużo bardziej zacięty, a do osiągnięcia korzystnego rezultatu trzeba było dorzucić odrobinę więcej wysiłku i zaangażowania.

Samo spotkanie mogło się podobać. Kilka ciekawych wariantów rozegrania sprawiło, że Victoria zmusiła Grom do większego wysiłku w defensywie. Determinacja i cierpliwość okazały się dodatkowym atutem gości, którzy do przerwy prowadzili różnicą jednej bramki. Bramki dla Victorii zdobyli, po zagraniu Wiśniewskiego, niezawodny Dominik Woźniak oraz ładną solową akcją popisał się Traczykowski.

Niedługo po zmianie stron Woźniak z Wiśniewskim skopiowali akcję z pierwszych 45 minut, co dało drużynie ze Świebodzic  dwa gole różnicy. Gospodarzom udało się jednak doprowadzić do remisu.

Grom Witków – Victoria Świebodzice 3:3 (1:2)
Woźniak x2, Traczykowski

Victoria: Jaskolowski  – Roman, Kokoszka, Kmieciak , Juszczyk, Gandera, Traczykowski, Wiśniewski, Borgoń, Dima, Woźniak

Zmiany: Rutkowski, Nawojski, Szymańczak, Tarkowski, Chrebela, Kuźmiński, Morawski

zdjęcie użyczone

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Sparingi: Ciężki sparing Orła w Czechach

Przygotowująca się do startu rozgrywek IV ligi drużyna Orła Lubawki, zagrała mecz kontrolny w Trutnovie. Wymagający przeciwnik pokazał jednak, że beniaminek zmierza w dobrym kierunku. Zacięte spotkanie, w którym raz jedna, raz druga strona stwarzała sobie sytuacje do strzelenia gola, mogło się podobać. Gra toczona była w szybkim tempie. Obaj […]