Sparingi: Ciężki sparing Orła w Czechach

Jakub Zima

Przygotowująca się do startu rozgrywek IV ligi drużyna Orła Lubawki, zagrała mecz kontrolny w Trutnovie. Wymagający przeciwnik pokazał jednak, że beniaminek zmierza w dobrym kierunku.

Zacięte spotkanie, w którym raz jedna, raz druga strona stwarzała sobie sytuacje do strzelenia gola, mogło się podobać. Gra toczona była w szybkim tempie. Obaj szkoleniowcy mogli dzięki temu ocenić możliwości swoich drużyn.

Pierwszą bramkę zobaczyliśmy dopiero w 40 minucie. Gospodarze zaskoczyli defensywę Orła, umieszczając piłkę w siatce tuż przed przerwą. Po zmianie stron w 60 minucie mieliśmy już jednak remis. Gola dla drużyny z Lubawki zdobył niezawodny Krzysztof Musiał. Niestety Czesi udowodnili, że potrafią grać do końca. Gola na wagę zwycięstwa zdobyli w ostatniej minucie meczu.

MFK Trutnov – Orzeł Lubawka 2:1 (1:0)

zdjęcia otrzymane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Sparingi: Plus dla Górnika

Gdyby o meczach towarzyskich można było powiedzieć, że to spotkanie na szczycie, to właśnie do takiego doszło, gdy do rywalizacji stanęły, MKS Szczawno Zdrój i Górnik Wałbrzych. Obie drużyny traktowane są, jako faworyci do walki o awans do Ligi Okręgowej. Pierwsze starcie na plus zanotowali podopieczni trenera Marcina Domagały. Spotkanie […]