Sparingi: Plus dla Górnika

Jakub Zima

Gdyby o meczach towarzyskich można było powiedzieć, że to spotkanie na szczycie, to właśnie do takiego doszło, gdy do rywalizacji stanęły, MKS Szczawno Zdrój i Górnik Wałbrzych. Obie drużyny traktowane są, jako faworyci do walki o awans do Ligi Okręgowej.

Pierwsze starcie na plus zanotowali podopieczni trenera Marcina Domagały. Spotkanie obfitowało w bramki, co oczywiście dla kibiców jest największym dobrem. Pierwsze trafienie zanotowali gospodarze. Celnym uderzeniem popisał się Michał Starczukowski. W odpowiedzi na stratę gola, dwukrotnie bramkarza MKSu pokonali biało-niebiescy.

Kolejne bramki padały w dość regularnych odstępach czasu. Sędziowie nie wahali się również wskazywać na jedenasty metr. Gole w ten sposób zdobywali Starczukowski dla Mineralnych i Niedźwiedzki dla Górnika. Wyrównane spotkanie sprawiło, że zdobywanie bramek przychodziło z dużym trudem.

Ozdobą spotkania był jednak gol Jakuba Borka. Piękne uderzenie zawodnika MKSu długo komentowane było na trybunach stadionu. Ostatnie zdanie należało do wałbrzyskiej drużyny. Goście zdołali przechylić szalę na swoją korzyść, pokazując przy tym efektowną grę.

MKS Szczawno-Zdrój – Górnik Wałbrzych 3:5
Starczukowski x2, Borek – Niedźwiedzki, Krawczyk, Rosicki, zaw. testowany, Sobiesierski

zdjęcia użyczone /Paweł Danielak/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Sparingi: 10 goli w Głuszycy

Kolejny bardzo udany sparing zanotował beniaminek z Boguszowa. Dużo lepszy mecz tym razem zagrali gospodarze. Włókniarz stracił jednak kluczową postać w swojej drużynie. Zawody zaczęły się od bardzo niefortunnego starcia Kosiora z defensywą gości. Chwilę później okazało się, że pomocnik będzie potrzebował pomocy lekarza. Poważny problem ze stawem skokowym sprawił, […]