Kolarstwo: Ruszyła Liga MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej

Jakub Zima

W minioną sobotę odbył się pierwszy wyścig w ramach Ligi MTB XC Aglomeracji Wałbrzyskiej. Nad Zalewem w Starych Bogaczowicach ścigało się 130 uczestników (dzieci i młodzież). Zawody otworzył lider Aglomeracji Wałbrzyskiej Prezydent Miasta Wałbrzycha dr Roman Szełemej.

Gościem zawodów była Senator RP Pani Agnieszka Kołacz-Leszczyńska. Nad sprawnym i bezpiecznym przebiegiem zawodów czuwał gospodarz Gminy Stare Bogaczowice Wójt Pan Mirosław Lech.

– Już po raz kolejny, z radością i pełnym zaangażowaniem, włączyliśmy się w Ligę MTB. Propagowanie sportu i zdrowej rywalizacji wśród dzieci i młodzieży jest niezwykle ważne. Cieszy na to, że Liga z roku na rok liczy coraz więcej uczestników – przyznaje Wójt Gminy Stare Bogaczowice.

Kolejne zawody w ramach Ligi odbędą się 25 lipca w Wałbrzychu.

źródło: UG Stare Bogaczowice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Automaty do gry oraz zakłady bukmacherskie coraz popularniejsze w Hiszpanii

Według najnowszych danych opublikowanych w lipcu 2020 roku przez Generalną Dyrekcję ds. Regulacji Hazardu (Dirección General de Ordenación del Juego), hiszpański rynek hazardu internetowego odnotował znaczny, bo dwucyfrowy wzrost, w porównaniu z poprzednim rokiem. Znacznie większą popularnością niż przed rokiem mogą cieszyć się praktycznie wszystkie branże gier hazardowych. Operatorzy internetowi, […]