Sparingi: Szczyt ogrywa Skalnika

Jakub Zima

Mecze beniaminków z zespołami z dużym doświadczeniem, zwykle są bardzo trudne dla tych nowych, ale w tym konkretnym przypadku, okazało się zupełnie na odwrót. Zdecydowanie lepsze spotkanie zagrała drużyna Szczytu Boguszów. 

Podopieczni trenera Rafała Lipińskiego nie pozostawili Skalnikowi Czarny Bór złudzeń wygrywając mecz różnicą aż 7 bramek.

– Od początku nasza drużyna prezentowała się lepiej i utrzymywała się dłużej przy piłce, natomiast Skalnik nastawił się głównie na kontrataki. Mimo wielu bardzo dogodnych sytuacji od początku spotkania, pierwszą bramkę zdobyliśmy dopiero w 45 minucie i wtedy przysłowiowy worek z bramkami się rozwiązał. Goście przy wyniku 3:1 zaczęli śmielej atakować naszą bramkę ale w końcówce to my zachowaliśmy więcej sił i strzeliliśmy aż pięć bramek w odstępie kilkunastu minutcieszą się przedstawiciele klubu z Boguszowa.

Szczyt Boguszów – Skalnik Czarny Bór 8:1 (1:0)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Sparingi: Zagłębie remisuje w Lubawce

Zagłębie Wałbrzych rozegrało kolejny sparing przed startem rozgrywek nowego sezonu. Wyrównane spotkanie z Orłem II Lubawka daje sporo do myślenia. Rezerwy IV-ligowego klubu długimi fragmentami prowadziły grę, która w ogólnym rozrachunku przyniosła drużynie pozytywny wynik. Wałbrzyszanie mają problem ze stabilizacją form przed pierwszym oficjalnym meczem. Spore roszady w składzie. Młode […]