Sparingi: Zagłębie remisuje w Lubawce

Jakub Zima

Zagłębie Wałbrzych rozegrało kolejny sparing przed startem rozgrywek nowego sezonu. Wyrównane spotkanie z Orłem II Lubawka daje sporo do myślenia. Rezerwy IV-ligowego klubu długimi fragmentami prowadziły grę, która w ogólnym rozrachunku przyniosła drużynie pozytywny wynik.

Wałbrzyszanie mają problem ze stabilizacją form przed pierwszym oficjalnym meczem. Spore roszady w składzie. Młode uzupełnienia z dużo mniejszym doświadczeniem boiskowym nie są w stanie tak szybko zastąpić ubytków kadrowych.

Pokazuje to, że początek sezonu w wykonaniu podopiecznych trenera Łukasza Wojciechowskiego stoi pod dużym znakiem zapytania. Miejmy jednak nadzieję, że ostatnie dni przed startem rozgrywek zostaną dobrze przepracowane, czego efekty przyjdą z czasem.

Orzeł II Lubawka – Zagłębie Wałbrzych 3:3
2x Chmiel, Wincza – Krut, Broniek, Prusinowski

zdjęcie ilustracyjne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Sparingi: Amfibolit pokonany

Górnik Boguszów Gorce po pięknej przygodzie, która wywindowała zespół aż na boiska IV ligowe, niestety szybko wrócił do szarej rzeczywistości. Ciężki poprzedni sezon zakończony bez spadków, dał szansę drużynie utrzymać Wałbrzyską Serię A. Nowe rozdanie to szansa na nowy, lepszy wynik. W kolejnym sparingu drużyna z Gorc wygrała z Amfibolitem […]