Młodzież Zagłębia wróciła znad morza

Jakub Zima

Młodzieżowe roczniki Zagłębia Wałbrzych dzięki wsparciu sponsorów miały możliwość wypocząć i potrenować nad polskim morzem.

Wyjazd do Łeby okazał się udany. Zawodnicy na każdych zajęciach dawali z siebie wszystko. W trakcie pobytu wałbrzyszanie rozegrali kilka gier kontrolnych, po których sztab szkoleniowy miał pogląd na aktualną dyspozycję drużyny.

– Wyjazd był bardzo udany. Wszyscy bardzo ciężko trenowali. W wolnych chwilach bawiliśmy się na plaży. Zaplanowane były dwa sparingi, ale drugi mecz nie doszedł do skutku. W jedynym sparingu Zagłębie wygrało z Promykiem Nowa Sucha 2:0. Dziękujemy jeszcze raz Fundacji PZU za zaufanie i dotację na organizację obozuopowiadał po powrocie z nad morza Mariusz Pośledniak. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Wraca nasza ukochana Serie A!!

Ostatni raz rozgrywkami Wałbrzyskiej Serie A emocjonowaliśmy się w listopadzie zeszłego roku. Wtedy ostatnią transmisją był mecz Górnika Wałbrzych z Unią Bogaczowice. Sensacyjne zwycięstwo gości i komplet bramek Michała Krynickiego jedynie zaostrzyło nasze apetyty. Teraz wreszcie wracamy do gry. I kolejka Wałbrzyskiej Serie A rozegrana zostanie na dwie raty. Trzy […]