A klasa: Wraca nasza ukochana Serie A!!

Jakub Zima

Ostatni raz rozgrywkami Wałbrzyskiej Serie A emocjonowaliśmy się w listopadzie zeszłego roku. Wtedy ostatnią transmisją był mecz Górnika Wałbrzych z Unią Bogaczowice. Sensacyjne zwycięstwo gości i komplet bramek Michała Krynickiego jedynie zaostrzyło nasze apetyty. Teraz wreszcie wracamy do gry.

I kolejka Wałbrzyskiej Serie A rozegrana zostanie na dwie raty. Trzy spotkania w sobotę i pięć w niedzielę. W sobotnich meczach na boisku zobaczymy piłkarzy Włókniarza Głuszyca, który podejmować będzie beniaminka z Mokrzeszowa. Podopieczni trenera Marcina Domagały zamierzają potwierdzić wysoką formę w spotkaniu z Orłem Witoszów. Drużyna z Nowego Miasta wyjeżdża na mecz do Mrowin.

W niedzielę czekają nas dwa mecze derbowe. Najpierw Zagłębie podejmie Czarnych. Później Walim zagra z Sudetami Dziećmorowice. Gościnnie w Szczawnie Zdroju, ale w roli gospodarza zagra Unia Bogaczowice, która podejmie Herbapol Stanowice. Ciekawie będzie również w pojedynku Podgórza z Górnikiem. Odpowiedzią na sobotni mecz biało-niebieskich będzie pojedynek Mineralnych w Wiśniowej.

Korespondencyjny pojedynek dwóch kandydatów do awansu zapowiada się pasjonująco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Polska czy Anglia? Dobrosław czy Kelly?

Tego pojedynku nie możecie przegapić. Już niebawem sprawdzimy czy można w końcu wygrać z Anglią w piłkę nożną?! Niezależnie od wyniku przed nami mega pojedynek wielkich indywidualności, mistrzów, rekordzistów. Taki creme de la creme freestyleu.  Przed nami pięć rund rywalizacji: Najwięcej podbić piłki ramionami Najwięcej podbić piłki kolanami Najwięcej […]