B klasa: Przed nami II kolejka

Jakub Zima

Brawami na stojąco nagrodzili kibice piłkarzy po meczu Szczytu z KP MCK Mieroszów. Spotkanie obfitowało w wiele emocjonalnych zwrotów akcji. Na podobne wrażenia liczymy po rozegraniu II serii gier.

W sobotę w Mieroszowie miejscowy KP MCK podejmie Spartę Przełom Pastuchów. Pozostałe mecze zaplanowano już na niedzielne przedpołudnie. Szczyt Boguszów zagra w kolejnych derbach regionu. Tym razem na wyjeździe z Iskrą Witków Śląski. Trudno wyrokować, która z drużyn będzie tu faworytem. Obie prezentują zbliżony poziom. Obie też liczą na komplet punktów.

W pozostałych spotkaniach rezerwy Strzegomia, Mokrzeszowa i Szczawna Zdroju będą rywalizować na własnych boiskach i naturalną koleją rzeczy będą w uprzywilejowanej pozycji. Ciekawi jesteśmy również postawy Unii Jaroszów, która po wysokiej porażce z Iskrą, będzie zapewne liczyła na pierwsze punkty w Bolesławicach.

Zestaw par 2 kolejki:

29.08 g. 17:00|KP MCK Mieroszów – Sparta Przełom Pastuchów
30.08 g. 11:00|Iskra Witków Śląski – Szczyt Boguszów
30.08 g. 11:00|Tęcza Bolesławice – Unia Jaroszów
30.08 g. 11:00|AKS II Strzegom – Błękitni Słotwina
30.08 g. 11:00|Zieloni II Mokrzeszów – Nysa Kłaczyna
30.08 g. 11:00|MKS II Szczawno Zdrój – Płomień Dobromierz
30.08 g. 11:00|LKS Piotrowice Świdnickie – Sokół Kostrza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Zapowiedź kolejki

Po dwóch seriach gier na czele tabeli znajdują się faworyt i beniaminek rozgrywek. Mało kto się spodziewał, że zarówno Górnik Wałbrzych jak i Zieloni Mokrzeszów będą mieć identyczny bilans punktowy i co więcej bramkowy. Czy po najbliższej kolejce sytuacja ulegnie zmianie? Dowiemy się w niedzielę około godziny 19:00. W sobotę […]