Liga Okręgowa: Dobra druga połowa Zdroju

Do przerwy w meczu pomiędzy Zdrojem a Karoliną nie zobaczyliśmy bramek. Twarda i wyrównana walka trwała aż do 69 minuty spotkania. Wtedy po raz pierwszy piłka zatrzepotała w siatce. Szczęśliwym strzelcem okazał się Robert Kubowicz.

Pomimo tego, że pogoda piłkarzy nie rozpieszczała, po tym zdarzeniu było na boisku było tylko ciekawiej. Goście ruszyli do odrabiania strat, ale piłkę w bramce umieścił Bartosz Rzeszót. Prowadzenie Zdroju 2:0 umocniło pozycję gospodarzy, którzy zaczęli kontrolować przebieg gry.

W końcówce spotkania Silva zdobył dla Zdroju trzeciego gola. W doliczonym czasie gry Ignatowicz zmniejszył jeszcze rozmiary porażki, ale na więcej Karoliny już nie było stać.

Zdrój Jedlina Zdrój – Karolina Jaworzyna Śląska 3:1 (0:0)
69′ Kubowicz, 76′ Rzeszót, 85′ Silva – 90+2′ Ignatowicz