B klasa: Łatka show!

Jakub Zima

Cztery gole Radosława Łatki były ozdobą meczu pomiędzy Iskrą a Szczytem. Zanim jednak oglądaliśmy show w wydaniu zawodnika gospodarzy, spotkanie było zaciętym pojedynkiem. Do przerwy mieliśmy więc remis 1:1.

Iskra zaczęła odskakiwać swojemu rywalowi już na początku drugiej połowy. Dwa szybkie ciosy z 48 i 50 minuty dały drużynie z Witkowa komfort gry. Podopieczni trenera Rafała Lipińskiego nadal starali się gonić wynik, ale z każdą kolejną minutą było im coraz ciężej. Napierała strzelił co prawda bramkę kontaktową, ale Iskra za sprawą Łatki ponownie uciekła na dwie bramki. Ostatecznie wynik utrzymał się do ostatniego gwizdka i to Iskra okazała się lepsza w kolejnych derbach regionu.

Iskra Witków Śląski – Szczyt Boguszów 4:2 (1:1)
37′ 48′ 50′ 79′ Łatka – 45′ Grzesiak, 72′ Napierała

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Mineralni gromią Orła

Hattrick Filipa Brzezińskiego i siedem bramek w Witoszowie dało Mineralnym pewne i spokojne zwycięstwo, które pozwoliło drużynie ze Szczawna Zdroju utrzymać dystans do wałbrzyskiego Górnika. Strzelanie goście rozpoczęli od trafienia Pawła Tobiasza z 8 minuty spotkania. W kolejnych minutach Orzeł starał się grać spokojnie z tyłu, zapędzając się od czasu […]