A klasa: Mineralni gromią Orła

Jakub Zima

Hattrick Filipa Brzezińskiego i siedem bramek w Witoszowie dało Mineralnym pewne i spokojne zwycięstwo, które pozwoliło drużynie ze Szczawna Zdroju utrzymać dystans do wałbrzyskiego Górnika.

Strzelanie goście rozpoczęli od trafienia Pawła Tobiasza z 8 minuty spotkania. W kolejnych minutach Orzeł starał się grać spokojnie z tyłu, zapędzając się od czasu do czasu pod bramkę MKSu. Z biegiem czasu goście uzyskiwali jednak coraz większą przewagę, która powoli uwidoczniała się również w bramkach. Przed przerwą trafili jeszcze Kumor i Brzeziński.

Po zmianie stron podopieczni trenera Rafała Siczka zdominowali rywala strzelając kolejne gole w dość regularnych odstępach czasu. Skutecznością popisał się Filip Brzeziński, który ostatecznie skończył mecz z trzema bramkami.

Orzeł Witoszów – MKS Szczawno Zdrój 0:7 (0:3)
8′ Tobiasz, 27′ Kumor, 34′ 59′ 84′ F. Brzeziński, 56′ J. Maliszewski, 72′ Czechura

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

A klasa: Wspaniałe 10 minut w Walimiu

Liczba 10 będzie mogła śmiało nosić miano numeru spotkania pomiędzy KS Walim z Czarnymi Wałbrzych. Po pierwsze dlatego, że w ciągu 90 minut gry padło 10 bramek. Po drugie dlatego, że połowa z nich została zdobyta w ostatnich 10 minutach. W 9 minucie Czarni wyszli na prowadzenie i przez niemal […]