Puchar Polski: Herbapol lepszy od AKS Strzegom!

Jakub Zima

Przynajmniej raz na rok zdarzają się w kolejnych edycjach Pucharu Polski niespodzianki, które sprawiają, że sam turniej jest bardzo ciekawy. W poprzedniej edycji do finału okręgu dotarł Śnieżnik Domaszków. Nie tak dawno temu Puchar Okręgu wygrała Victoria Tuszyn. Tym razem pierwszą niespodziankę w nowej edycji sprawia Herbapol Stanowice.

Już w pierwszych minutach spotkania widać było determinację Herbapolu do walki o awans. Wynik spotkania otworzył Kacper Żybura. Gospodarze od 14 minuty prowadzili i starali się tworzyć kolejne okazje do strzelenia gola. Do przerwy jednak wynik już się nie zmienił.

Po zmianie stron ponownie to gospodarze jako pierwsi strzelili bramkę. Bohaterem Stanowic został Marcin Stolarz, którego trafienie, pomimo straty gola w 80 minucie, dało Herbapolowi awans do kolejnej rundy.

Herbapol Stanowice – AKS Strzegom 2:1 (1:0)
14′ Żybura, 68′ Stolarz – 80′ Domaradzki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Przed nami Narodowy Dzień Tenisa Stołowego

13 września 2020 roku, w 21 miastach Polski rozlegać się będą dźwięki odbijanych piłeczek pingpongowych. Wszystko za sprawą Narodowego Dnia Tenisa Stołowego – ogólnopolskiego święta wszystkich miłośników dyscypliny i okazji dla tych, którzy chcą doświadczyć radości z czasu spędzonego przy stole z rakietką w ręku. Obchody Narodowego Dnia Tenisa Stołowego […]