Siatkówka: Chełmiec wygrywa w sparingu

Jakub Zima

Siatkarze wałbrzyskiego Chełmca wygrali pierwszy mecz kontrolny. Podopieczni trenera Fabiana Kurzawińskiego zmierzyli się w czterosetowym pojedynku z MKS Ikra Legnica. W meczu zamkniętym dla publiczności nie zabrakło emocji. Samo starcie okazało się udanym sprawdzianem.

W pierwszej odsłonie lepsi okazali się goście, którzy dość pwnie wygrali seta 25:19. Drugi set do samego końca był bardzo wyrównany. Zwycięstwo Chełmca w grze na przewagi, dodało jednak gospodarzom dużo pewności siebie. Przełożyło się to na bardzo dobrą dyspozycję w setach numer 3 i 4. Stosunkowo łatwe zwycięstwa do 21 i 18 pozwoliły wałbrzyszanom cieszyć się z wygranej.

Już w najbliższy weekend Chełmiec zagra w turnieju siatkarskim, w którym zmierzy się z SPS Chrobrym Głogów oraz KS Bielawianką Bester Bielawa.

Chełmiec Wałbrzych – Ikar Legnica 3:1 (19:25, 30:28, 25:21, 25:18)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Siatkówka: Zagrali dla Nadii!

Niezależnie od wyników sportowych, dumni możemy być z wałbrzyskich siatkarzy, którzy kolejny raz pokazali, że gdy trzeba pomóc, są zawsze w pierwszym szeregu. Tym razem KPS Chełmiec Wałbrzych, UKS Kinder Volleyball wraz z Jarosławem Duszą, zorganizowali charytatywny turniej siatkówki plażowej, który miał na celu zebrać środki potrzebne na leczenie Nadii Makarczuk, […]